SIHHİ TESİSAT

Sıhhi tesisat, yapı için gerekli olan suyun temini, depolanması, ısıtılması, yumuşatılması, basınçlandırılması ve dağıtımı, pis suyun atılması, atık suyun arıtılması, yağmur suyu tahliyesi ve yangın söndürme konularını içerir.

Temiz su tesisatı bina içerisinde su kullanımı için 25 mm boru ile döşenir.

Pis su bina içerisinde kullanılan suyu kanalizasyona iletmek için daire sayısının çokluğuna göre 100‟lük 125‟lik 150″lik 200‟lük 250‟lik boru çapları ile döşenir.

Sıhhi tesisat bir altyapı olduğu için ehliyetli kişiler tarafından yapılması önemlidir

Çünkü sonradan çıkacak bir su kaçağı sebebiyle binanız hasar görebilir bu yüzden mağdur olan kişi sayısı oldukça fazladır.

– Yapı sakinlerine güvenilir bir temiz su sağlanması ve bu suya herhangi bir sıvının karışmasının önlenmesidir.
– Aygıt sayısı, sağlanan suyun miktar ve basınç yönünden uygun bir sistem kurulması, gerekli hallerde suyun depolanmasıdır.
– Pis su drenaj sisteminin tıkanma ve kirlenmelerden, katı madde birikimlerinden uygun bir bakımla korunmasının sağlanmasıdır.
– Kabul edilebilir bir tesisat ömrü için uygun boru ve donatım malzemelerinin seçilmesidir.
– Temiz su ve pis su sistemlerinde uygun ayırma, yalıtım ve havalandırmanın sağlanmasıdır.

Temiz suyun sağlıklı bir şekilde kullanım yerlerine kadar iletilmesini, kirli ve pis suların toplanarak bina dışına çıkarılmasını sağlayan boru ağına sıhhi tesisat, bu boru tesisatını yapana da sıhhi tesisatçı denir.

Sıhhi tesisatçılık insan sağlığının korunmasıyla doğrudan ilgilidir.

Tadilat Servisi Olarak Sıhhi Tesisat, işinde uzman bir tesisat şirketidir.

Uzman ekibi ile su kaçağı tesisatlarında, doğalgaz tesisatlarında ve daha birçok tesisat gereksinimlerinizde sizlerle olan Tadilat Servisi sıhhi tesisat ile işinizi en iyi şekilde yerinize getiriyoruz.

Hizmetimiz ile ünleniyor ve müşteri memnuniyetinde diğer rakiplere farkımızı gösteriyoruz.

Her geçen gün daha iyi ve gelişmekte olan hizmetimiz için dur durak bilmeden daha iyisini yapmaya çabalıyoruz.

Tesisatta en iyisi olmaya çalışıyor ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sunuyoruz. Tadilat Servisi  ile evinizi şenlemeye geliyoruz.

2003 yılından itibaren tesisat sektöründe bir numara olmak için uğraşıyoruz.

20 yıllık tecrübemiz ile diğer tesisat şirketlerini arkamızda bırakıyoruz.

Gelişen hizmetimiz ve uzman kadromuz ile Kaya Sıhhi Tesisat olarak bizler tıkanan pis su borularında kamera ile görüntüleme ve ya benzeri uygulamalarımız ile işimizi tam olarak yerine getiriyoruz.

Böylece de sizlerin memnuniyetinizi kazanmış oluyoruz. Üst düzey hizmet kalitemiz ve fiyatta ki farkımız ile sizlere yardıma geliyoruz. Seferihisar'da 20 yıldır yapıyor olduğumuz bu sıhhi tesisat a dair sizler için birçok hizmette bulunuyoruz. Peki, bu hizmetlerimiz de neler yer alıyor Sıhhi Tesisat, Su kaçağı, kanal açma, ve bunlar gibi tesisat işlerini görev alıyoruz. Kalitemizden ödün vermiyor ve herkesin cebine özel de bir fiyat garantisi sunuyoruz.

Tadilat Servisi sıhhi Tesisat, kaliteden özün vermeyen firma

 Uzman ve tecrübeli kadromuzu gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz kişilerden oluşturuyoruz. Seferihisar ın bir numara sıhhi tesisat firması Tadilat Servisi ile tesisat işlerinizi kolaylıkla ve ekonomik fiyatlarımız ile kalitemizi gösteriyoruz.

Güvenle ve memnuniyetle geçen 20 yılımızı sizlere en iyi hizmeti vermek için büyük çaba gösteriyoruz ve sizlerden de gelen müşteri memnuniyeti ile karşılığımızı alıyoruz

Hızlı iletişim
  • 0541 344 1223
  • 0532 344 12223
  • turkargroup@gmail.com
İletişim Formu
Hızlı iletişim